Cennik

 

KONSULTACJA AJURWEDYJSKA ( PIERWSZA ) POPRZEDZONA WYPEŁNIENIEM FORMULARZA

– określenie urodzeniowej, pierwotnej konstytucji energetycznej /PRAKRITI /
– określenie bioenergii zaburzonej, wyprowadzonej ze stanu równowagi/ VIKRITI /
– zalecenia i wskazówki dla przywrócenia równowagi bioenergetycznej ogólne zalecenia sprzyjające utrzymaniu swojego typu konstytucyjnego najbliżej stanu urodzeniowego, który sprzyja zdrowiu i dobrostanowi.
– przedstawienie propozycji masaży, zestawów ziół, olejków eterycznych dobranych do indywidualnej konstytucji i aktualnego stanu bioenergii w organizmie przedstawienie propozycji dłuższej współpracy, jej zakresu i celu
– przedstawienie propozycji wspierania leczenia chorób chronicznych
– wysłanie opracowania w/w w pdf na maila podanego w ankiecie.

Czas trwania: 90 minut

Cena: 250 zł

Forma: stacjonarnie lub online

KONSULTACJE AJURWEDYJSKIE MONITORUJĄCE

Konsultacje ajurwedyjskie monitorujące i wspierające zmianę trybu życia, wprowadzanie zmian dietetycznych oraz nawyków żywieniowych i zdrowotnych, które są podstawą zdrowia i szeroko pojętego dobrostanu

cykl 3- 10 spotkań co 2-4 tygodnie

Czas trwania: 50 minut

Cena: 150 zł

Forma: stacjonarnie lub online

KONSULTACJA PSYCHOBIOLOGII / POPRZEDZONA ROZMOWĄ WSTĘPNĄ

Konsultacja psychobiologii – Gdzie tkwi problem, gdzie w ciele ujawniła się choroba ? Jakie emocje wytrącają Cię z równowagi? Jakie uczucia utrudniają życie? Jakie myśli i przekonania za tym stoją?

Psychobiologia mówi, że choroba jest wynikiem emocjonalnego konfliktu, jest specjalnym, biologicznym programem natury, abyśmy mogli przeżyć emocjonalny konflikt, z którym nie możemy sobie poradzić na świadomym poziomie . Konflikt powstaje, gdy rzeczywistość odbiega od naszych wyobrażeń na jej temat, gdy nie zgadzamy się na to co nas w życiu spotyka . Niewyrażona, nierozładowana energia emocji i uczuć manifestuje się na poziomie ciała w postaci rozmaitych zaburzeń, dysfunkcji i chorób. Doświadczanie rzeczywistości , a zatem również odbieranie i interpretowanie tego co nas w życiu spotyka, zależy między innymi , od naszego poziomu świadomości, emocjonalnych doświadczeń z dzieciństwa i przebytych traum życiowych oraz przekazu transgeneracyjnego.

Czas trwania: 90 minut

Cena: 250 zł

Forma: stacjonarnie lub online

 

NAUKA

a) prawidłowego oddechu oraz praktyk oddechowych / pranajam / równoważących zaburzone bioenergie oraz przywracających spokój umysłu i zdrowie
b) automasażu całego ciała według zaleceń ajurwedyjskich
c) automasażu głowy i twarzy z punktami MARMA terapii
d) automasażu MARMA

Czas trwania: 60 minut

Cena: 150 zł

Forma: stacjonarnie lub online

DIETA

Dieta oparta o mądrość ajurwedy i naszych prababek. Wszystko, czego potrzebujesz do zdrowia jest blisko Ciebie

opracowana w zależności od indywidualnych potrzeb , konstytucji pierwotnej i aktualnie zaburzonej bioenergii oraz pory roku i możliwości organizacyjnych , np. stylu życia, charakteru pracy, upodobań, itp. Konieczna wcześniejsza konsultacja ajurwedyjska

Cena: 450 zł

Forma: online

DETOKS - OCZYSZCZANIE ORGANIZMU

Detoks – oczyszczanie na poziomie ciała , umysłu i zmysłów. Przywracanie przepływu energii w ciele.

– szczegółowy plan na 10 dni oczyszczania
– prowadzenie i wsparcie od pierwszego do ostatniego dnia oczyszczania
– codzienny kontakt online
-monitoring i w razie potrzeby bieżąca korekta zaleceń w zależności od indywidualnych potrzeb
Konieczna wcześniejsza konsultacja ajurwedyjska

Czas trwania: 10 dni

Cena: 600 zł

Forma: online

ZESTAW INDYWIDUALNIE SKOMPONOWANEJ MIESZANKI ZIÓŁ / PRZYPRAW / WRAZ Z OPISEM SPOSOBU UŻYCIA I DAWKOWANIEM

 

Ajurweda nie wyklucza żadnych pokarmów ani potraw z jadłospisu. Ceni natomiast stosowanie ziół i przypraw jako remedium na ewentualne niekorzystne ich działanie dla poszczególnych dosz. Odpowiednio skomponowane mieszanki ziół i przypraw znacząco, a czasem diametralnie zmieniają energetykę potrawy, a co za tym idzie , jej trawienie i przyswajanie. Sprawia to , że pokarm, który był dla danej konstytucji bioenergetycznej szkodliwy, po odpowiednim przyrządzeniu staje się  cennym , wspierającym zdrowie  posiłkiem.  

Zioła przywracające i wspierające równowagę bioenergetyczną Twojego organizmu.

– zestaw startowy, na około 1 miesiąc : 150 zł + ewentualne koszty wysyłki
– zestaw na około 3 miesiące : 250 zł + ewentualne koszty wysyłki

Konieczna wcześniejsza konsultacja ajurwedyjska

MGIEŁKA Z NATURALNYCH OLEJKÓW ETERYCZNYCH SKOMPONOWANA SPECJALNIE DO AKTUALNYCH POTRZEB

Odpowiednio dobrane  naturalne olejki eteryczne działają równoważąco na nastrój, poczucie swobody  i  radości w życiu, poprawiają stan skóry, włosów, paznokci, regulują apetyt, oraz wspierają stan uważności przy jodze, czy medytacji.  Olejki zawarte w kremie , w skład którego wchodzi masło shea i wosk pszczeli ( przy uczuleniu na produkty pszczele  kompozycja tylko z masła shea i naturalnych olejków eterycznych ) doskonale pielęgnują ciało, a poprzez otoczkę zapachu, także umysł i zmysły. Używamy na miejsca przebiegu dużych naczyń krwionośnych – zgięcia łokci, nadgarstków, kolan, szyję, dekolt…wedle upodobań.

Słoiczek 30 ml    100 zł

Konieczna wcześniejsza konsultacja ajurwedyjska wstępna.

Olejki eteryczne mają silne wibracje i odpowiednio dobrane, równoważą pole energetyczne wokół nas , a także wspierają naszą aurę, która chroni nas przed negatywnym wpływem zewnętrznych pól energetycznych. Spryskujemy odzież i włosy, nie używamy bezpośrednio na skórę.

buteleczka spray 30 ml 50 zł
buteleczka spray 50 ml 80 zł
+ ewentualne koszty wysyłki

Konieczna wcześniejsza konsultacja ajurwedyjska

MASAŻE Z ELEMENTAMI MARMA TERAPII

Masaże stymulujące punkty marma – centra energetyczne łączące ciało fizyczne z ciałem subtelnym.

masaż twarzy
Cena: 150 zł

masaż głowy
Cena: 150 zł

masaż stóp
Cena: 100 zł

OLEJOWANIE ZATOK

Zabieg nasya (nasja) jest jednym z pięciu zabiegów panchakarmy ajurwedyjskiej, starożytnej metody odtruwania i pozbywania się ama(toksyn) z organizmu. Przywraca rytmiczny oddech, wzmacnia całą okolicę głowy i szyi, daje ulgę w migrenach, chorobach uszu i zatok, pomaga w bezsenności, poprawia nawilżenie śluzówki nosa i zatok, odpręża, uspokaja umysł. Nasya stymuluje proces usuwania toksyn z obrębu głowy i szyi, zatok, uszu, gardła, poprawia system immunologiczny w tym obszarze.

Przeczytaj więcej

Cena: 150zł