NAUKA

a) prawidłowego oddechu oraz praktyk oddechowych / pranajam / równoważących zaburzone bioenergie oraz przywracających spokój umysłu i zdrowie
b) automasażu całego ciała według zaleceń ajurwedyjskich
c) automasażu twarzy z punktami MARMA terapii

Jeżeli chcesz zachować, niezależnie od wieku,  witalność skóry, naturalny, zdrowy wygląd twarzy, szyi i dekoltu,  a Twoja intuicja – Twój najlepszy przyjaciel –  podpowiada Ci, że skalpel, igła … to nie dla Ciebie – zapraszam Cię na naukę  jogi i automasażu twarzy.

BO NIE OKREŚLA CIĘ WIEK, LECZ ENERGIA, KTÓRĄ EMANUJESZ.

Mięśnie twarzy , a jest ich około 80, jako jedyne w ciele, przyczepiają się do skóry i dzięki temu wpływają na jej wygląd oraz stan i decydują o konturze twarzy.

Podczas zajęć poruszymy  krew i limfę, udrożnimy kanały energetyczne, zatroszczymy się  o   tarczycę od wewnątrz i od zewnątrz,  zrelaksujemy nerwy i przywrócimy odżywianie skóry na poziomie komórkowym. Dowiesz się jak wykorzystać naturalne kosmetyki do codziennej pielęgnacji – starożytne nauki mówią, że na ciało możemy nałożyć tylko to , co możemy też zjeść. Wszystko czego się dowiesz i nauczysz podczas spotkania, będziesz mogła wykorzystać domu, bo w dbałości o siebie największe efekty przynosi systematyczność i powtarzalność . W pielęgnacji twarzy wystarczy naprawdę kilka minut dziennie, na które w domu zawsze możesz sobie pozwolić. 

Nauczysz się , jak samodzielnie, przy użyciu domowych kosmetyków, dbać o siebie, swoją buzię i zdrowie skóry. 

d) automasażu MARMA

Czas trwania: 60 minut

Cena: 150 zł

Forma: stacjonarnie lub online